www.cvonline.hu

Vízvezeték szerelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 970291

Az alábbi feltételekkel:
Feladatok:

  • A vízhálózatok és létesítményi vízvezetékek és vízelvezetések karbantartása és javítása valamennyi szerelvénnyel és végberendezéssel együtt
  • Szerződéses partnerek felügyelete/kísérése
  • Használatos eszközök karbantartása, dokumentálása
  • Jelentés csoportvezetőnek a feladatok idő és műszaki tartalom szerinti végrehajtásáról
  • Esetenként projekteken való részvétel

Elvárások:
  • Vízvezeték szerelői végzettség,
  • 53/2005. (XI.10) BM rendelet szerinti tűzvédelmi szakvizsga,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • 3 év tapasztalat,
  • precíz munkavégzés, megbízhatóság.

Juttatások:
  • Munkavégzés helye: Budapest, XVIII. kerület
  • 2 műszak 7:00-19:00, 19:00-7:00

Előnyök:
  • Középfokú végzettség.

Nyelv:
  • Magyar

  • Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal lehetséges.