www.cvonline.hu

Vízvezeték szerelő

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 880024

Partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • A vízhálózatok és létesítményi vízvezetékek és vízelvezetések karbantartása és javítása valamennyi szerelvénnyel és végberendezéssel együtt,
  • Az ütemezett feladatok esetleges eltérésének jelzése csoportvezetőnek,
  • Szerződéses partnerek felügyelete/kísérése,
  • Használatos eszközök karbantartása, dokumentálása,
  • Jelentés csoportvezetőnek a feladatok idő és műszaki tartalom szerinti végrehajtásáról,
  • Esetenként projektek,
  • Részvétel oktatásokon.

Elvárások:

  • vízvezeték szerelői végzettség,
  • 53/2005. (XI.10) BM rendelet szerinti tűzvédelmi szakvizsga,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • 2-3 év tapasztalat,
  • precíz munkavégzés,
  • megbízhatóság,
  • terhelhetőség.

Előny:

  • középfokú végzettség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest, XVIII. kerület
  • Kezdés: azonnal

Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével: E-mail cím megjelenítése
Referencia kód: FVSZ-01

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió