www.cvonline.hu

Vízvezeték szerelő - Németország

Munkavégzés helye: Magyarország
Külföld

HU

Munkavégzés helye: Németország, Stuttgart

Munkakezdés: azonnal

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba több

Vízvezeték szerelőt

Az Ön feladatai:

– Gáz – és vízvezeték bekötése

– Szaniterek bekötése

– Szaniterek beszerelése

Amit Öntől várunk:

– kommunikációs német nyelvtudás (német munkáltató teszteli telefonon kiutazás előtt)

– befejezett iskolai tanulmány

– munkatapasztalat ezen a területen

– saját autó bejáráshoz

– önálló munkavégzés

– kommunikációs készség, elkötelezettség, csapatszellem

Ajánlatunk:

– Bérezés: 1700-2200 euró nettó/hó (adóbesorolástól függően)

– Heti előleg (150-200Euro)

– Szállás a cég által szervezett (350-500 euró / hó)

– Német munkaszerződés

– Német munkáltató intézi az adózási és szociális járulékokkal kapcsolatos ügyeket

– Szabadság

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!