www.cvonline.hu

Vizuális végellenőr

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.04.
Hirdetés azonosító: 1098219

LÉPJEN BE MÉG 2016-BAN ÉS RÉSZESÜLJÖN A MEGEMELT ÉV VÉGI EXTRA JUTTATÁSOKBAN! Dunántúli munkavégzésre ingyenes szállással munkatársakat keresünk!
Feladatok:

  • A legyártott alkatrészek vizuális ellenőrzése mérőeszközök segítségével
  • A megmunkálásra kerülő alkatrészek sérülés, és hibamentességének vizsgálata
  • Az alkatrész megfelelő kezelése (ütődés, felverődés, stb.) elkerülése
  • A készülékek tisztaságának ellenőrzése

Elvárások:
  • Szakmunkás képző
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Megbízható, precíz munkavégzés

Juttatások:
  • Versenyképes bérezés
  • Multinaciónális közeg
  • Cafeteria + negyedéves bonusz
  • Ingyenes buszjárat 160 településről

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Jelentkezés személyesen a Prohumán 2004 Kft.8000 Székesfehérvár Távírda u. 18. 1. emelet, vagy telefonon a 22/500-788-as számon, illetve önéletrajz küldésel a megadott email címre.

Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Fejér