www.cvonline.hu

Vizuális minőségellenőr és szereldei munkatárs

  • A hirdetés 117 napja lejárt

Autóipari alkatrészeket gyártó cég Budapesten, a X.
kerületben
pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Főbb feladatok:

  • A cég által gyártott termékek kézi megmunkálása / vizuális ellenőrzése
  • Gyártósor gépeinek használata / mérőgépek használata
  • Finom alkatrészek kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Jó látás
  • Monotonitástűrés
  • Gyors tanulás, több műszakos munkarend vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, családias környezet
  • Fejlődési lehetőség, versenyképes bérezés

 Kérjük a fizetési igényt megadni.  Következőképpen küldje el önéletrajzát:_cv.pdf.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Gyári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő