www.cvonline.hu

Vizuális ellenőr

  • A hirdetés 359 napja lejárt

Vizuális elenőrt keresünk 23. kerületbe a Bilk logisztikai központba, hétfőtől péntekig 3 műszakos 8 órás munkarendbe. Bkv-val Határ útról megközelíthető helyen van a cég.

FELADATOK :

Termékek ellenőrzése, válogatása

Anyagmozgatás

Áru címkézésével kapcsolatos teendők ellátása

Eljárások és munkautasítások betartása

Leltározással kapcsolatos feladatok elvégzése

Felettese utasítása alapján további, a munkaköréhez nem közvetlenül tartozó feladatok elvégzése

A munkáltató által kijelölt tanfolyamokon, szakmai képzéseken részvétel, az előírt vizsgák teljesítése

KÖVETELMÉNYEK:

A munkavállalónak minimum 8 általános iskolai végzettséggel.

KOMPETENCIA ELVÁRÁSOK :

Becsületesen, biztonságosan dolgozik

Törekszik a minőségi szempontok betartására, túllépésére

Ügyfélközpontú viselkedést tanúsít

A munkakörnek megfelelő technikai felkészültséggel rendelkezik

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES EGYÉB KOMPETENCIÁK:

Hatékonyan dolgozik csapatban

Jó kommunikációs készséggel rendelkezik

Problémamegoldó képességgel bír

Motivált

Rugalmas

Kitartó

Jelentkezni e-mailen lehet "vizuális ellenőr" jeligére a E-mail cím megjelenítése címen.

Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő