www.cvonline.hu

Vizuális ellenőr - Tatabánya (Ref.szám: SZA-537)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.21.
Jelentkezési határidő: 2017.02.03.
Hirdetés azonosító: 995140

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Sorozatgyártásban, termékek vizuális, minőségi ellenőrzésében szerzett tapasztalat előny
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó látás
  • 3 műszakos (hétfőtől-péntekig) munkarend vállalása

Feladatok:

  • Üvegfecskendők 100%-os vizuális ellenőrzése
  • Nem megfelelő minőségű termékek kiszűrése a folyamatos minőség megtartása érdekében
  • Alap gépbeállítások elvégzése
  • A folyamathoz, illetve a munkakörhöz tartozó dokumentumok töltése

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag (cafetéria, bónusz rendszer)
  • Bejárás támogatás - Komárom vonzáskörzetéből céges buszjárat
  • Étkezés, sportolás támogatása, munkaruha biztosítása
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési- és előrelépési lehetőség
  • Tiszta, rendezett, egészséges és biztonságos munkakörnyezet

A munkavégzés helye:

Tatabánya - Környe Ipari Park

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a világ egyik vezető gyógyászati eszközöket, berendezéseket és reagenseket gyártó orvos technológiai cégéhez toboroz és közvetít munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, feltüntetve a levél tárgyában a pozíció nevétés a pozícióhoz tartozó TB-537-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Régió Komárom
Oroszlány
Tata
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű