www.cvonline.hu

Vizuális ellenőr (Referenciaszám: SZA-537)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.23.
Jelentkezési határidő: 2015.04.29.
Hirdetés azonosító: 474358

Elvárások:

  • Sorozatgyártásban, termékek vizuális, minőségi ellenőrzésében szerzett tapasztalat,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Jó látás,
  • 3 műszakos (hétfőtől - péntekig) munkarend vállalása.

Feladatok:

  • Üvegfecskendők 100%-os vizuális ellenőrzése,
  • nem megfelelő minőségű termékek kiszűrése a folyamatos minőség megtartása érdekében,
  • alap gépbeállítások elvégzése,
  • a folyamathoz, illetve a munkakörhöz tartozó dokumentumok töltése.

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Bejárás támogatás - (Oroszlány, Tata, Komárom vonzáskörzetéből)
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények

A munkavégzés helye:

Tatabánya - Környe Ipari Park

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a világ egyik vezető gyógyászati eszközöket, berendezéseket és reagenseket gyártó orvos technológiai cégéhez toboroz és közvetít munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon weboldalunkon, mint álláskereső, és töltse fel szakmai önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó SZA-537-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka, Gyártás / Termelés
Régió Tatabánya
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő