www.cvonline.hu

Vizuális ellenőr-Érd

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 767326

Járműipari gyártással foglalkozó multinacionális partnerünk telephelyére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére:

Feladatok:
  • termék szemrevételezéssel, vagy merőeszközzel való ellenőrzése,
  • minőségbiztosítási elvek figyelembevétele,
  • selejtes termékek kezelése, dokumentálása.
Elvárások:
  • alapfokú végzettség,
  • autóiparban, termelő cégnél szerzett tapasztalat,
  • éleslátás és jó szem-kéz koordináció.
Amit kínálunk:
  • fix alapbér+műszakpótlék,
  • kulturált munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkavégzés.
Munkavégzés helye:
  • Érd
Egyéb:
  • Munkaidő: Folyamatos műszak, 2 nap 12 óra majd 2 nap pihenőnap
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével vagy a referenciaszám megjelölésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőkkel tudjuk felvenni a kapcsolatot. Referencia kód: PRA-005

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Érd