www.cvonline.hu

Vizuális ellenőr - Érd

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 747309

Járműipari gyártással foglalkozó multinacionális partnerünk telephelyére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére:

Feladatok:
  • termék szemrevételezéssel vagy merőeszközzel való ellenőrzése,
  • selejtes termékek kezelése, dokumentálása.
Elvárások:
  • alapfokú végzettség,
  • jó munkabírás.
Előny:
  • A munkakör betöltésénél előnyt jelent korábban megszerzett gyári tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • fix alapbér + műszakpótlékok,
  • hosszú távú munkavégzés,
Munkavégzés helye:
  • Érd
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • folyamatos műszak vállalása 6:00-18:00 és 18:00-6:00 között.
Kapcsolat:
Referencia kód: PRA-003

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével vagy a referenciaszám megjelölésével a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése
Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőkkel tudjuk felvenni a kapcsolatot.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Érd