www.cvonline.hu

VIZUÁLIS ELLENŐR (6909)

  • A hirdetés 737 napja lejárt

A Pannon-Work  Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
Vizuális ellenőr

Elvárások:
•Középfokú végzettség
•Kiváló monotonitás-tűrés

Feladatok:
•Gyártott termékek vizuális ellenőrzése

Előny, de nem feltétel:
•Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
•Hosszútávú munkalehetőség
•Határozatlan idejű szerződés
•Cafetéria
•Céges buszjáratok vagy utazási támogatás

Munkavégzés helye: Lukácsháza

Munkaidő: 4 műszakos munkarend

Munkába állás időpontja: azonnal

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, jelentkezzen a 70/380-2889 telefonszámon, vagy küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mailcímre.

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

Helyek Vas
Kategória Gyártás / Termelés
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő