www.cvonline.hu

Víztechnológiai szenior mérnök tervező

  • A hirdetés 358 napja lejárt

Környezetvédelmi tervezéssel, szakértéssel foglalkozó cég keres

kollégát.

Feladatok:

  • Vízkezelési, szennyvíz és szennyezett talajvíz tisztítási technológiák előkészítési, tervezési munkáinak szakmai irányítása, összefogása
  • A tervezést követő kivitelezési feladatok műszaki megvalósulásának szakmai felügyelete
  • Szakmai szintű támogatás, egyes üzemeltetési folyamatok ellenőrzése
  • Környezetvédelmi kármentesítési és vízkezeléssel kapcsolatos projektek tenderdokumentációja alapján megvalósíthatósági vizsgálat, a projekt árazása
  • A vízkezeléssel kapcsolatos dokumentációk, tervek, engedélyek készítése, elkészíttetése
  • Megrendelővel, illetve alvállalkozókkal történő kapcsolattartás
  • Együttműködés a cég hosszú távú stratégiai terveinek kialakításában

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki és/vagy környezetvédelmi végzettség
  • Víztisztítási technológiák átfogó és részletes ismerete
  • Vonatkozó jogszabályok, technológiák naprakész ismerete
  • Minimum 5 éves szakirányú munkatapasztalat
  • Közbeszerzési eljárással kapcsolatos alapismeretek
  • Erős tárgyalókészség, jó rendszerszemlélet
  • Agilis, proaktív személyiség
  • Önállóság, ugyanakkor csapatmunkában való jártasság
  • B kategóriás jogosítvány és utazási hajlandóság

Előny:

  • Gépészmérnöki, vízgazdálkodási, vagy környezetmérnöki diploma és/vagy környezettechnológia szakirányú végzettség
  • Mérnökkamarai tervezői, szakértői, FMV szakterületi jogosultság
  • Műszaki ellenőri jogosultság
  • Innovatív technológiai elemek ismerete, vagy alkalmazása

Amit ajánlunk:

  • Szakmai tapasztalatok kamatoztatása és elismerése
  • Önálló tervezési és szakértési irányok meghatározása, megvalósítása egy csapat részeként

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel a lenti e-mail címen lehet 2016. július 15-ig.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő