www.cvonline.hu

Vízszerelők és fűtésszerelők

  • A hirdetés 365 napja lejárt

Vízszerelőket és fűtésszerelőket

keresünk franciaországi munkavégzésre!
Pontos, gyors, munkájára nagyon igényes szakembereket jelentkezését várjuk.

Elvárás:

  • minimum 5 éves víz és fűtés szerelői tapasztalat és a szakmai végzettség,
  • önálló munkavégzés műszaki rajz alapján.

Feladatok:

  • csővezetékek előkészítése, szerelése, csövek rögzítése, szigetelése,
  • víz- és csatornaszerelési munka végzése,
  • központifűtés-szerelés végzése,
  • tartók felszerelése,
  • szerelvények, szaniterek felszerelése,
  • forrasztás, hegesztés (láng elvárás, ív és AWI előnyt jelent).

Amit kínálunk:

  • stabil vállalati háttér
  • versenyképes jövedelem
  • folyamatos munkavégzés

Saját autó szükséges a kiutazáshoz és kézi szerszámokat is vinni kell.
Előnyt jelent a külföldi munkatapasztalat és a francia nyelvtudás!
Fontos tudnivalók:

  • Havi átlagkereset kb. 1990 euro.
  • A szállást (családi ház vagy apartman) és a munkaruhát a cég biztosítja.
  • Nincs regisztrációs költség, sem egyéb rejtett költség.
  • Nyelvtudás nem szükséges, tolmácsok segítik a dolgozók munkáját, hétvégi ügyeletet biztosítunk és a teljes adminisztráció szervezetten működik (pl.: bankszámlaszám nyitás, adóbevallás).

Fényképes szakmai önéletrajzokat és referenciákat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Vezetői engedély Szükséges