www.cvonline.hu

Vizsgáló technikus

  • A hirdetés 1174 napja lejárt

Megbízónk egy multinacionalis vállalat, amely az energiamenedzsment területén közel 100 ezer munkavállalójával nemzetközi szinten  piacvezetönek szamit.

Mi mint Ausztria egyik vezető, munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel foglalkozó vállalata keressük partnerünk számára az ideális jelöltet a következő pozícióba:

Munkavégzés helye: Ausztria, Bécs

Elvárások:

  • Megfelelő egyetemi vagy főiskolai végzettség (elektrotechnika/ meghajtási technika / gépésztechnika)
  • Aszinkron és szinkron gépek ismerete
  • Önálló munkavégzés
  • Csapatszellem, flexibilitás
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás

Feladatok:

  • Elektromos meghajtóberendezesek fejlesztése, gyártása, felülvizsgálata valamint értékelése
  • Nyáklapok, ill. frekvenciaatalakítók tesztelése a készüléken
  • Az újonnan fejlesztett berendezések, valamint a meglévő termékek  hibaanalízise az érvényes normák alapján
  • Vizsgálóállomások tervezése, kialakítása (elektromotorok, meghajtástechnika, hibaszimuláció)
  • Mérési terv készitése
  • Szükség esetén szolgálati út

Amit kínálunk:

  • Osztrák munkaviszony versenyképes fizetéssel; a kollektívszerződéses minimálbér  € 32.005,00 Bruttó / év, a tényleges munkabér efölött helyezkedik el, amely a végzettség valamint a szakmai tapasztalatok arányában Önnel közösen kerül megállapításra.
  • Magas színvonalú technikai háttér
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes és változatos feladatok, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Link megjelenítése

Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő