www.cvonline.hu

Vizsgáló technikus

Az ÉMI Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Nonprofit Kft. állást hirdet vizsgáló technikus munkakörbe.

Elvárások:

  • Mélyépítő technikusi vagy építőipari technikusi végzettség
  • Vezetői engedély
  • Számítógépes felhasználói gyakorlat

Előnyt jelent:

  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat a mélyépítési vizsgálatok területén
  • Habarcs, beton termékek laboratóriumi vizsgálataiban szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Az építési anyagok és termékek vizsgálati és termékszabványainak ismerete és alkalmazása
  • Az építési anyagok és termékek laboratóriumi vizsgálata
  • Önálló laboratóriumi, ill. helyszíni munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés: sokrétű, érdekes feladatok
  • Az alapfizetésen kívül a teljesítés függvényében prémium fizetése; béren kívüli juttatások

Munkavégzés helyszíne:

  • Budapest XI.
  • A pályázatnak tartalmaznia kell egy szakmai önéletrajzot és egy motivációs levelet.
  • A cégről bővebb információt a Link megjelenítése weboldalon szerezhetnek.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő