www.cvonline.hu

Vizsgáló technikus és/vagy laboráns

Az ÉMI Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Nonprofit Kft. állást hirdet

vizsgáló technikus és/vagy laboráns

munkakörbe.

Elvárások:

  • Mélyépítő technikusi szakképzettség
  • Építőanyag-vizsgálat, laboratóriumi munka iránti érdeklődés
  • „B” kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Az alapfizetésen kívül a teljesítés függvényében prémium fizetése; étkezési támogatás, béren kívüli juttatások

Munkavégzés helyszíne:

  • Budapest, Szentendre (utóbbi a Társaság vizsgáló laboratóriumainak szentendrei telephelyre történő költözése után)

Feladatok:

  • Helyszíni és laboratóriumi mérések (a feladattól függő építési helyszíneken)
  • Mérésekkel kapcsolatos adminisztráció

Előnyt jelent:

  • Mélyépítési laboratóriumban szerzett vizsgálati tapasztalat
  • Targoncavezetői engedély
  • Rugalmas alkalmazkodás a munkavégzés helyszínének és időpontjának megfelelően (esetleges hétköznapi és hétvégi rendkívüli munka elrendelése esetén)

Foglalkoztatás módja:

  • Határozatlan idejű munkaszerződéssel, teljes munkaidőben
  • A pályázatnak tartalmaznia kell egy szakmai önéletrajzot és egy motivációs levelet.
  • A cégről bővebb információt a Link megjelenítése weboldalon szerezhetnek.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő