www.cvonline.hu

Vizsgabiztosi munkakör

  • A hirdetés 584 napja lejárt

Debreceni Opel Márkakereskedés, gyakorlattal rendelkező kollégát keres

Vizsgabiztosi munkakörbe

Elvárások:

  • vizsgabiztosi tevékenységi engedély
  • autószerelési gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány
  • ügyfél centrikus szemléletmód
  • megbízható, önálló munkavégzési képesség
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • márkaszervizes tapasztalat
  • angol vagy német nyelvtudás

Feladatok:

  • Műszaki vizsgára fogadott járművek műszaki és környezetvédelmi felülvizsgálata
  • Eredet vizsgálat
  • Az elvégzett vizsgálatok dokumentálása, az adatok elektronikus vizsgarendszerben történő rögzítése
  • A megvizsgált járművek minősítése, okmányok érvényesítése és kiadása
  • állapotfelmérés
  • hibafeltárás

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

Debrecen

Munkaidő:

Teljes munkaidő

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk!

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő