www.cvonline.hu

Vízlágyító rendszer karbantartó Angliában

  • A hirdetés 143 napja lejárt

Vízlágyító rendszer karbantartására keresünk munkatársat Luton környékére. Képzettség nem szükséges.

A munka során sok-sok ügyféllel találkozhatsz, utazgathatsz, így ha nem szeretsz egy helyben ücsörögni, ellenben szeretsz emberekkel találkozni, legalább középszinten beszélsz angolul, és meg vagy áldva műszaki érzékkel, akkor ez a te állásod!

Feladatok:

  • terephelyekre való kiutazás, találkozás az ügyfelekkel
  • vízlágyítás, víztisztítás, karbantartás
  • anyagok felvétele a megbízótól heti rendszerességgel

Amit a munkaadó elvár:

  • legalább erős középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány (utazásokhoz elengedhetetlen, járművet biztosítanak!)
  • találékonyság, műszaki érzék, jó teherbírás, hajlandóság a napi 12-14 órás munkavégzésre

Amit a munkaadó kínál:

  • 20 000 GBP/ év fizetés havonkénti kifizetéssel
  • évi 28 nap fizetett szabadság
  • bejelentett munkahely, stabil vállalati háttér
  • munkaeszközök, munkaruha
  • furgon a munkavégzéshez
  • segítség a szálláskeresésben

Az Euwork Kft. szolgáltatása ügyfeleink számára díjmentes!

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld
Magyarország
Kategória Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka