www.cvonline.hu

Vízgépész

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 921723

Reptéri partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:

Vízgépész

Feladatok:
  • A vízellátást biztosító víztermelő, víztározó, vízelosztó valamint vízkezelő berendezések és rendszerek tervezett karbantartása és javítása.
  • Kiemelten a vízgépházak és helyi nyomásfokozók folyamatos üzemvitelének biztosítása.
Elvárások:
  • Épületgépész szakirányú szakmunkásvizsga. (pl.: vízvezeték szerelő)
  • Üzemeltetési szakterületen szerzett legalább 3 éves gyakorlat.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Büntetlen előélet.
Előny:
  • 45/2011 BM rendelet szerinti tűzvédelmi szakvizsga: Tűzoltó vízforrások felülvizsgálatára, javításra, karbantartásra.
  • Számítógépes ismeret.
  • Középfokú végzettség.
  • Vízmű-kezelő szakmunkás végzettség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, XVIII. kerület, reptér
  • Munkaidő:
  • Váltó műszak 7:00-19:00, 19:00-7:00, folyamatos otthoni készenlét.
  • Kezdés: azonnal
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével és a referenciakóddal (FHV -01) az üzenet tárgyában: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió