www.cvonline.hu

VÍZ-SZENNYVÍZKEZELŐ OPERÁTOR

  • A hirdetés 301 napja lejárt

Magyarország egyik vezető üdítőital gyártója 26 éves vállalati múlttal munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FELADATAI:

  • AZ ÜZEM TERÜLETÉN MŰKÖDŐ, TELJESEN AUTOMATIZÁLT SZENNYVÍZTISZTÍTÓ ÉS VÍZKEZELŐ hatékony és gazdaságos üzemeltetése és felügyelete
  • az üzem területén található szociális és ipari víz és szennyvíz rendszerek karbantartása, felügyelete
  • a  fenti területhez dolgozók munkájának szervezése

Elvárások:

  • minimum 3 éves víz-és szennyvízkezelő üzemeltetésében szerzett gyakorlat
  • legalább középfokú végzettség
  • önálló, precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés

Jelentkezéseket a fizetési igény megjelölésével várjuk az alábbi e-mail címre:

Munkavégzés helye:

Debrecen

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő