www.cvonline.hu

Víz-, Gáz-, Fűtésszerelő

  • A hirdetés 4 napja lejárt

Magyar tulajdonban lévő, nagy múltú épületgépészeti cég

munkatársat keres azonnali belépéssel.

Gyakorlott, munkájára igényes víz-, gáz-, fűtésszerelő munkatársat keresünk azonnali belépéssel, épületgépészeti karbantartó tapasztalattal.

Feladatok:

  • Épületgépészeti karbantartó feladatok
  • Kivitelezési, szerelési munkálatok
  • Épületgépészeti gyorsszolgálati munkák

Elvárások:

  • Víz-, gáz-, központi fűtés- és szellőzés-, klíma-, és légtechnikai szakipar valamelyikéből való szaktudás, végzettség
  • Minimum 3-5 év szakmai gyakorlat
  • Ív- és lánghegesztő szaktudással rendelkezők előnyben
  • „ B” kategóriás jogosítvány
  • Rugalmas hozzáállás, precíz munkavégzés és jó problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

Budapest és környéke

Fényképes önéletrajzokat kizárólag fizetési igény megjelölésével  várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Épületkarbantartó, Hegesztő, Karbantartó, Szellőzéstechnikai szakember
Mérnök / Műszaki > Szerelő, Technikus
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű