www.cvonline.hu

Víz-,gáz-, fűtésszerelő

  • A hirdetés 438 napja lejárt

Budapesti székhelyű épületgépész mérnökiroda kivitelező csapatába keresünk

víz-,gáz-, fűtésszerelő

szakembereket, szerelői munkakörbe.

A jelöltekkel szemben támasztott elvárások:

  • Szakirányú iskolai végzettség
  • Több éves szakmai gyakorlat
  • Magas munkabírás
  • Önálló munkavégzés
  • Kreativitás, rugalmasság
  • Jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Megújuló energiás technológiák ismerete és gyakorlata (felületfűtési rendszerek, légtechnikai rendszerek, napkollektoros rendszerek)
  • Klímatechnikai irányú végzettség és tapasztalat

Részletes szakmai önéletrajzát fizetési igény megadásával „víz - gáz-fűtésszerelő” megjelöléssel az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő