www.cvonline.hu

Víz-, Gáz-, Fűtésszerelő (Németország)

  • A hirdetés 368 napja lejárt

A kölni székhelyű work InTime GmbH egy személyzeti szolgáltató, amely egész Németországban jelen van. Egy cégcsoport részeként immáron 15 év tapasztalattal, 39 székhellyel és több mint 1000 munkatársunkkal dolgozunk Önnek egy tervezhető, biztos jövő megvalósításáért.

Németországi munkavégzésre, akár azonnali kezdéssel, az alábbi munkakör betöltésére várjuk a jelentkezéseket:

Víz-, Gáz-, Fűtésszerelő

Elvárások:

  • szakirányú víz-, gáz-, fűtésszerelő végzettség vagy többéves tapasztalat víz-, gáz-, fűtésszerelő szakmában
  • jól képzett, komoly és megbízható munkaerő
  • pontos, precíz munkavégzés
  • fizikai terhelhetőség
  • önálló munkavégzés
  • gyakorlat, tapasztalat
  • kiváló német nyelvtudás egyes esetekben nem elvárás

Amit kínálunk:

  • német alkalmazotti jogviszony
  • versenyképes jövedelem
  • távolléti juttatás az órabéren felül
  • nyári- és karácsonyi plusz juttatás
  • 2-3 fős csoportok jelentkezését is várjuk
  • fizetett túlóra és ledolgozott ünnepnap valamint éjszakai pótlék
  • akár 30 nap éves fizetett szabadság
  • heti előlegfelvételi lehetőség
  • utazási költség hozzájárulás
  • szállásbiztosítás
  • külföldi kiküldetésre való lehetőség

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy jutassa el mihamarabb részünkre önéletrajzát.