www.cvonline.hu

Víz-gáz-fűtés szerelő-Svájc

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 992837

Szállás biztosításával és kiemelkedő bérezéssel-Winterthur területére (Svájc)
Feladatok:

  • 3 nagy méretű csarnokban a fűtés, szellőzés és vizesblokkok kialakítása
  • Tervdokumentáció alapján önálló, pontos, lelkiismeretes munkavégzés

Elvárások:
  • Társalgási szintű német nyelvtudás
  • Megfelelő szakmai végzettséget igazoló bizonyítvány másolata német nyelven
  • Min. 2 év friss szakmai tapasztalat, kimagasló képesség, készség víz-gáz-fűtés szerelés területén
  • Saját autó a kiutazáshoz és munkába járáshoz
  • Pontos, megbízható, tiszta munkavégzés, rendezett külső megjelenés

Juttatások:
  • Várható jövedelem heti 40 órás munka esetén akár nettó 3.200 EUR
  • Kezdés: azonnal
  • Lichtensteini 8 órás munkaviszony, túlóra lehetőség fennáll jogszabályi keretek között
  • Szállás foglalást a lichtensteini munkáltató végzi, költsége a munkavállalót terheli (5-600 EUR/hónap)

Előnyök:
  • Kiemelkedő német nyelvtudás

Nyelv:
  • Német

  • E-mail cím megjelenítése Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, német és magyar nyelven a megadott e-mail címre! Kérdés esetén hívja a 06-70-66-55-615 -ös számot.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Külföldi munka
Régió