www.cvonline.hu

Víz-, gáz- és központi-fűtésszerelők

  • A hirdetés 509 napja lejárt

A Profitec GmbH Jena dél-németországi munkákra keres

Víz-, gáz- és központi-fűtésszerelőket

1989 óta alkalmazunk szakmunkásokat ipari és technikai területeken.
Megbízható partnerként állunk munkavállalóink szolgálatában, számunkra lényeges hogy a jó munkaadók közé tartozzunk.
Használja ki taptasztalatainkat és profitáljon tudásunkból.

Az Ön feladatai:

  • fűtő, hűtő berendezések telepítése, üzembe helyezése, karbantartása
  • munkamenetek szervezése, irányítása
  • alkatrészek cseréje, hibák keresése és eltávolítása
  • ellátóhálózatok összekapcsolása
  • szerelvények és berendezések bekötése
  • alapmüveletek szakszerü kivitelezése

Elvárásaink:

  • német nyelvtudás
  • szakmunkás bizonyítvány
  • szakmai tapasztalat
  • gázhegesztö tapasztalat elöny
  • jó müszakirajz és szerelésiterv értés
  • jogosítvány, személygépkocsi

Amit kínálunk:

  • kiemelkedöen jó fizetési modell (15 € bruttó órabérig)
  • szállás- és utazásiköltségek megtérítése (megelölegezése), étkezési hozzájárulás (az adószabályok szerint)
  • biztos munkahely
  • teljes mukaidejü foglalkoztatás
  • német alkalmazotti jogviszony
  • jó munkahelyi körülmények
  • személyes magyarnyelvü kapcsolattartás
  • akár 30 nap éves szabadság
  • szabadság és karácsonyi jutalmak
  • szállás megszervezése (egyágyas szoba)
  • jó minöségü munkaruha és védöeszköz

Örömmel várjuk jelentkezését a + 49 36 41 53 76 20-as telefonszámon vagy  küldje el fényképes németnyelvü önéletrajzát  és szakmai végzettségét igazoló bizonyítványainak másoltát az alábbi e-mail címre, ill. postái úton a következö címre:
Profitec GmbH
Veronika Kuske
Ludwig-Weimar-Gasse 6
07743 Jena
Németország

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala