www.cvonline.hu

Víz-, gáz- és fűtésszerelő - INTS/12/02

  • A hirdetés 505 napja lejárt

Biztos, hosszú távú munkalehetőség Németországban! Megbízható németországi partnercégünkhöz keresünk bejelentettteljes munkaidős munkavégzésre németül beszélő munkatársakat az alábbi pozícióba:

Víz-, gáz- és fűtésszerelő

Munkavégzés helye:

Stuttgart környéke

Főbb feladatok

  • vízvezetékrendszerek létesítése, vízberendezési tárgyak bekötése, üzembe helyezése, ellenőrzése, karbantartása és javítása
  • szivattyúk, melegvíztermelő berendezések szerelése, karbantartása
  • különböző ipari létesítmények technológiai csőhálózatának, vezetékrendszerének építése, a kapcsolódó berendezések használata

Az álláshoz kapcsolódó elvárások:

  • Szakirányú végzettség, több éves szakmai tapasztalat
  • Jó állóképesség, kézügyesség
  • Ápolt, rendezett megjelenés
  • Alap kommunikációs szintű német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés (Nettó 1300 -1400 Euró/hó)
  • Szállás biztosított

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Érvényes jogosítvány és saját gépjármű

Amennyiben érdeklődik a lehetőség iránt, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email címre vagy keressen minket elérhetőségeinken.