www.cvonline.hu

Vitorlás oktató

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.22.
Hirdetés azonosító: 815990

Feladatok:

  • Vitorlázás népszerűsítése,
  • Optimist vitorláson folyó bemutatókon, képzéseken való részvétel
  • Alapismeretek oktatása a vendégeknek

Elvárás:

  • Vitorlás oktatói vagy versenyzői tapasztalat

Előny:

  • Hivatásos hajóvezetői engedély,
  • Oktatói/edzői végzettség.

Munkavégzés helye:

  • Tisza-tó

Amit kínálunk:

  • Szállás, hajók, egyéb kellékek és érdeklődők
  • A legjobbak a nyári táboroztatásban is részt vehetnek majd.

Tapasztalat, referenciák, gyakorlat, szabadidő és bérigény megjelölésével várjuk a E-mail cím megjelenítése email címen vagy a 06-30/9496-814- es telefonszámon.