www.cvonline.hu

Vitamin és étrend kiegészítő - Angliában

  • A hirdetés 580 napja lejárt

Vitaminok és étrend kiegészítők csomagolására és komissiózására keresünk dolgozókat Warringtonba.

Lányok fiúk és párok is jelentkezhetnek társalgási szintű angol nyelvtudással.

Munkakezdés azonnal!

Feladatok: az áruházba érkező szállítmányok kipakolása, újracsomagolása, felcímkézése. Web-shopon érkező megrendelések összeállítása.

Elvárások:
- legalább erős alap szintű angol nyelvtudás szükséges
- elvárt a jó fizikai erőnlét, a hátproblémák gondot okozhatnak, mivel egész napos álló munka
lányokat, fiúkat és párokat is el tudunk helyezni

Munkaidő:
- 3 műszakos munkarendben 5*8 óra hetente
- Alap munkaidő heti 36-42 óra

Munkaruha:
- Biztonsági felszerelést a cég biztosít

Fizetés:
- 6,70-9.75 GBP/óra, valamint túlóra és éjszakai műszakpótlékok
- Minimum nettó 900 GBP/hó (kb. 360 000 Ft) kereshető meg, ezen felül pedig pótlékokkal egészül ki az alap fizetés.
- közel 500-600 GBP (200 000 - 260 000 Ft) is megspórolható havonta.
- fizetés hetente bankszámlára, az első fizetés a 2. hét végén érkezik

Szállás:
- közvetítő cégen keresztül 2 ágyas elhelyezéssel, családi házakban
- Olcsó szállások, alacsony beköltözési költségek és rövid felmondási idő
- Ára kb. 70 GBP/fő /hét rezsivel együtt

- A jobb alsó sarokban található JELENTKEZEM gombra kattintva, angol nyelvű fényképes önéletrajz feltöltésével VAGY elküldésével a E-mail cím megjelenítése címre
- Személyes interjú irodánkban, telefonos interjú partnerünkkel
- Szerződéskötés az Euwork irodájában
- repülőjegy foglalás az Euwork segítségével

Szükséges indulótőke:
Kb. 700 GBP (300.000 Ft) indulótőke megléte (minden indulóköltség, beleértve az utazás, szállás, zsebpénz, munkaruha, stb. fedezésére)
Az induló tőke nagyjából a 6. - 8. munkahéten megtérül.

Irodáink

Budapest: 06-1-203-5833
Miskolc: 06-30-607-1650
Szeged: 06-30-903-6359
Csíkszereda: +40-266-312-111
Szerb mobilszám: +381-60-0670251

Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon.
Továbbá kérjük, hogy a jelentkezés során vegyék figyelembe, hogy csak olyan jelentkezőket tudunk elhelyezni, akik legalább TÁRSALGÁSI SZINTŰ nyelvtudással rendelkeznek!

Helyek Külföld
Zala
Veszprém
Vas
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Pest
Komárom-Esztergom
Jász-Nagykun-Szolnok
Heves
Hajdú-Bihar
Győr-Moson-Sopron
Fejér
Csongrád
Bács-Kiskun
Tolna
Somogy
Nógrád
Békés
Baranya
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Külföldi munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola