www.cvonline.hu

VISZONTELADÓI ASSZISZTENS

Régió:

Bács-Kiskun

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 778476
lejárt

  Ügyfelünk a hazai telekommunikációs szektorban egyedülálló módon fejlődő magyar vállalat.
Bővülő csapatukba most jó kommunikációs készséggel, néhány éves gyakorlattal, vevőközpontú gondolkodásmóddal felelősségteljes munkatársat keres kecskeméti központjába az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Szerződések iktatása, feldolgozása
  • A viszonteladó partnerekkel való kapcsolattartás, illetve a számlázással kapcsolatos panaszok kezelése
  • A szerződött ügyfelekkel kapcsolatos igények kezelése
  • A megrendelések alapján folyamatos riportolás a partnerek és a vezetőség felé

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség, érettségi megléte
  • Min. 3 éves adminisztrációs területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kreativitás, rugalmasság
  • Önállóság, problémamegoldás, terhelhetőség

Előnyök:

  • Telekommunikációs területen szerzett tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Bács-Kiskun megye

Pozíció területei:

  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Adatrögzítő/Dokumentumkezelő
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Vevőszolgálat
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Ügyfélszolgálati munkatárs
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Egyéb
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Egyéb
  • ASSZISZTENS / TITKÁR / TITKÁRNŐ: Szakmai-/Team asszisztens
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Ügyfélkapcsolat / Vevői kapcsolatok

Egyéb információk:

  • Munkakezdés: azonnal
  • A munkavégzés helye: Kecskemét
  • A munkakör időtartama: határozatlan
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzával pályázzon rá!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam

Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Régió
Bács-Kiskun