www.cvonline.hu

VISZONTBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ SZAKÉRTŐ

  • A hirdetés 855 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Ügyfélkapcsolati és Termékfejlesztési Igazgatósága új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Munkavégzés helye: AEGON Központ (Budapest, Üllői út 1.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • társasági szintű viszontbiztosítási stratégia és tervek kidolgozása, végrehajtása,
  • viszontbiztosítási tevékenység elvi szintű meghatározása,
  • viszontbiztosítási szerződések megkötése, kezelése, elszámolása,
  • megfelelő viszontbiztosítási technika kiválasztása,
  • viszontbiztosítást igénylő kockázatokra a megfelelő viszontbiztosítási védelem megszervezése,
  • kiemelkedő, nagy kockázatok vállalásának végső ellenőrzése,
  • egyedi módozatok és egyedi kockázatok viszontbiztosítási koncepciójának kidolgozása,
  • viszontbiztosításhoz szükséges információk meghatározása, összegyűjtése, elemzése,
  • viszontbiztosítási piac, partnerek felkutatása, velük kapcsolattartás.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (gazdasági és/vagy pénzügyi),
  • minimum 3 éves viszontbiztosítási területen szerzett tapasztalat,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • erős MS Office ismeretek.

Előnyt jelent:

  • aktuáriusi és/vagy vállalati vagyonbiztosítási területen szerzett tapasztalat.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • kooperációs készsége kimagasló,
  • kiváló kommunikációs készséggel rendelkezik,
  • képes önállóan és felelősségteljesen dolgozni,
  • precizitás és terhelhetőség jellemzi.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2015. augusztus 15-ig várjuk a Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése oldalunkon!

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol