www.cvonline.hu

Visual Merchandiser

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2014.05.31.
Hirdetés azonosító: 756947

Érdekel a divat? Van hasonló jellegű kereskedelemben szerzett tapasztalatod? Ha a válaszod miden kérdésre igen, akkor jó helyen jársz.
Legyél Te is a csapat tagja és építsd tovább karrieredet a világ egyik legnagyobb divatcégénél.

Feladatok:

A Visual Merchandiser az üzletvezetőséggel közösen felelős az eladás növelését célzó, a vállalat által meghatározott irányelveknek megfelelő, hívogató és izgalmas termékbemutatásért. Aktív példaképként közvetíti a cég értékeit.

Elvárások:

- Kiskereskedelmben szerzett minimum 2 éves tapasztalat, hasonló szakmai háttér
- Erős visual merchandising készség mely értékesítői szemlélettel párosul,
- Legfrissebb divat trendek ismerete
- Kreativitás és érzék az üzletrendezésben, termékek megfelelő módon való elhelyezésében
- Kiváló szervezői készség, képesség egy gyorsan változó közegben való munkavégzésre
- Proaktív munkaszemlélet,
- Jó kommunikációs és időmenedzsment készségek,
- Erős szervezési és vezetői készség, képesség több, egy időben zajló feladat koordinálására
- Kézi szerszámok használatában szerzett jártasság, különböző bemutató eszközök mozgatására való képesség
- Alapszintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk:

- Részletes, teljeskörű betanulási időszak, tréningekkel
- Nemzetközi reputációval rendelkező divatcég
- Gyors fejlődési lehetőség, akár nemzetközi karrierlehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján