www.cvonline.hu
Visual Merchandiser
Trenkwalder Kft
Régió: Pest
Hozzáadva: 2017.09.19.
Jelentkezési határidő: 2014.03.09.
Hirdetés azonosító: 753235
lejárt

Nemzetközi partnerünk számára keresünk rátermett arculati tervezőket Budapestre és Budapest-környéki üzleteikbe.

Feladatok:

  • Az üzletek berendezése, új áru kihelyezésének kreatív koordinálása
  • Gyors, hatékony munkavégzés, képesség a figyelem megosztására
  • Eladásösztönző kihelyezési megoldások kitalálása
  • Több feladat egy idejű koordinálása, a munkatársak instruálása
  • Gyorsa reakció, feladatok felmérése, önálló gondolkodás és proaktív feladatmegoldás
  • Vevőközpontú hozzáállás, vevők segítése ha szükséges

Elvárások:

  • Minimum 2 év kereskedelmi tapasztalat
  • Szakirányú végzettség
  • Gyors munkatempó, kereskedelem-orientált gondolkodás

Amit nyújtunk:

Rugalmas munkavégzés, dinamikus környezet
Versenyképes juttatási csomag
A munkavégzés helyei a következőek lehetnek:

  • Budapest
  • Budaörs
  • Gödöllő
  • Dunakeszi

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.