www.cvonline.hu
Visual Merchandiser (Sopron)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.04.21.
Jelentkezési határidő: 2014.04.25.
Hirdetés azonosító: 797870
lejárt

(Győr-Moson-Sopron)

Pozícióleírás
Partnerünk elkötelezettje a folyamatos fejlődésnek, megújulásnak, eredményeivel mércét állítva minden versenytársának. A divatvilág és ízlés alakításában kiemelkedő szerepet tölt be nemzetközi szinten.

Hálózata bővítése révén

Visual Merchandiser

munkatársat keresünk soproni munkavégzéssel.

Felelősségei, feladatai:

- Az üzlet vezetőségével együtt biztosítja, hogy a ruhadarabokat céges irányelvek szerint, hívogató és izgalmas módon mutassa be, ezáltal növelje az eladást
- Szoros együttműködés az üzletvezetővel és a részlegvezetőkkel
- Az alkalmazottak képzése, fejlesztése és mindennapos visszajelzésben való részesítése a ruhák bemutatását illetően
- Az üzletben lebonyolított kampányok és aktivitások megtervezése és kivitelezése a vezetőséggel együtt
- Új visual merchandiser tehetségek felfedezése
- A munkához szükséges fogyasztási cikkek időben való megrendelése
- Az árubemutató eszközök ápolása és karbantartása

Követelmények
Szükséges tapasztalatok:
- Kiskereskedelmi tapasztalat divatáru területen
- Legalább 2 év eladói/kirakatrendezői tapasztalat
- Jártasság a divat világában, trendek ismerete, kiváló stílusérzék
- Társalgási szintű angol-nyelvtudás

Szükséges kompetenciák:
- Divat iránti elhivatottság
- Stílusérzék
- Lelkesedés
- Kereskedelmi szemlélet
- Delegálási képesség
- Jó kommunikációs készség
- Kapcsolattartás a kollégákkal
- Tervezés és szervezés