www.cvonline.hu

Visual Designer

Régió: Külföld

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.02.
Jelentkezési határidő: 2016.10.21.
Hirdetés azonosító: 1035112

Német telekommunikációs nagyvállalathoz keresünk Visual Designer pozícióba kollégákat, Bonn és Darmstadt környékére, azonnali kezdéssel.

Feladatok:

- a vizuális design kialakítása Adobe Creative Suite alkalmazásával, digitális termékek és szolgáltatások számára (tabletek, mobiltelefonok, weboldalak, és más digitális felületek)
- vizuális koncepciók és tervek készítése
- Styleguide és Visual Asset Production

Elvárások:

- kreativitás és tervező készség
- design területén szerzett tapasztalat
- Multiscreen ismeret telefonok, Pad-ek és asztali gépek területén
- jártasság Usability, User Experience Design és Interaction Desgin területén
- erős Adobe Creative Suite, CI/CD és az internet-technológia alapszintű ismerete
- digitális témák, projektek és termékek iránti érdeklődés
- vevő és piacorientáltság
- erős angol nyelvtudás szóban és írásban
- középfokú (B1) német nyelvtudás
- gyorsaság, rugalmasság, elkötelezettség, jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

- hosszú távú munkalehetőség,
- versenyképes, biztos jövedelem
- egyéb juttatások
- továbbképzési lehetőségek

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján