www.cvonline.hu

Visual Basic/Excel makró fejlesztő

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 1052418
lejárt

A magyar és nemzetközi számítástechnikai piacon SAP vállalatirányítási rendszerek bevezetésével, üzemeltetésével és tanácsadással foglakozó IT céghez keresünk ügyfélköre bővítéséhez és magas szintű kiszolgálásához új kollégát Visual Basic/Excel makró fejlesztő munkakörbe. Üzleti partnereik között mind a magyar középvállalati szektor, mind a multinacionális cégek képviselői megtalálhatóak.

Feladatok:

  • Fájl alapú forrásrendszerek és SAP alapú adattárház közötti interfészek fejlesztése, karbantartása

Elvárások:

  • Visual Basic Script programozás
  • Excel makró programozás
  • Átlagon felüli MS Excel ismeretek (függvények, karakter beállítások és típusok, karakter kódolások, fájl tulajdonságok)
  • Fentiekben 3-4 év munkatapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • Rugalmas munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Kreatív, családias munkahelyi környezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkakeretek, szabad, alkotó csapat
  • Versenyképes juttatási csomag

Önéletrajzát feltöltheti Link megjelenítése követően honlapunkra vagy küldheti a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

További információ, JELENTKEZÉS

Kategória
IT / Informatika