www.cvonline.hu

Visual Basic Programozó gyakornok

  • A hirdetés 621 napja lejárt

Nemzetközi megbízói körrel rendelkező piackutatási és elemzési tevékenységet végző Ügyfelünk számára keressük azt a fiatal szakembert, aki tudásával és szorgalmával járulna hozzá a cég hatékonyabb munkavégzéshez.

Feladatok:

  • Részvétel piackutatási tanácsadási projektekben – programozói oldalról
  • Speciális igényekhez új makrók írása (Visual Basic alatt)
  • Meglévő makrók standardizálása, gyorsítása
  • Meglévő makrók felhasználó baráttá tétele (pl. felületjavítás)
  • Xls alapú adatbázisok kezelése, adattisztítás
  • Acces adatbázis rendszer tervezése, fejelsztése
  • Együttműködés piacelemző és tanácsadó kollégákkal

Elvárások:

  • Visual Basic programozási ismeretek
  • Alapszintű adatbázis kezelési ismeretek (adattisztítás, adatkonverzió; részletesebben: xls alapú, pl. 80.000 soros adattáblák kezelésével összefüggő adatbázis ismeretek)
  • Jó következtetési és analitikus készség
  • Kommunikáció képes angol nyelvismeret
  • Mély MS Excel ismeret
  • Magas együttműködési készség kiscsoportban
  • Gyorsaság
  • Tanulási hajlandóság és igény
  • Legalább heti 20 órás rendelkezésre állás
  • Előny: Adatbázis kezelő szoftverek ismerete: Access, SQL

Amit ügyfelünk kínál:

  • Nemzetközi piacvezető vállalatoknál (megbízók) futó projektek
  • Stabil és fejlődőképes háttér
  • Karrier lehetőség
  • Rugalmas, kiscsoportos munkakörnyezet

További információk:

Kezdés: azonnal
Munkavégzés helye: Budapest, 16. kerület, illetve otthonról
Jelentkezéshez kérjük küldje önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol