www.cvonline.hu

VISUAL BASIC FEJLESZTŐ (6531)

  • A hirdetés 942 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő- Kölcsönző és Munkaerő-Közvetítő cég multinacionális megbízópartnere számára munkatársat keres – veresegyházi munkavégzéssel – az alábbi munkakörbe:
Visual Basic fejlesztő
(4 hetes projektmunka, megbízási szerződés keretében)

Feladat:
•Visual Basic (XLS mögött működő) fejlesztés
   A program (Delay Reason Tracker) a következő feladatokat látja el:
 o Szállítmányok folyamatának figyelemmel kísérése
 o Mérföldkőnek tekinthető dátumok számontartása
 o Eltérés esetén a késedelem okának és mértékének rögzítése, adatgyűjtése
 o Bejövő  adatok aktuális munkalapon történő frissítése, változás esetén új munkalapon való rögzítése
 o Az egész egyetlen XLS-ben működik, hálózati adat forgalom nélkül

Elvárások:
•Főiskolai/egyetemi informatikai végzettség
•Visual Basic programozásban szerzett tapasztalat
•Középfokú angol nyelvtudás (minimum magabiztos társalgási szintű)
•Önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség
•Precizitás

Amit kínálunk:
•Modern munkakörnyezet
•Versenyképes fizetés
•Utazási támogatás

Munkavégzés helye: Veresegyház (a bejárás céges buszokkal megoldható)

Ha az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre fizetési igénye megjelölésével.

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Visual Basic fejlesztő”.

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 061/381-1048

Helyek Pest
Kategória IT / Informatika