www.cvonline.hu

Visszáru -és garanciális ügyintéző

  • A hirdetés 622 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára
Visszáru –és garanciális ügyintéző
munkatársat keres.

Feladatok:

• Visszáru folyamatok teljes körű kezelése és felügyelete
• Ügyintézéssel kapcsolatos fizikai és adminisztratív feladatok ellátása
• Vevőkkel és gyártókkal való kapcsolattartás
• Együttműködés a társosztályokkal
• Garanciális folyamatok és feltételek elsajátítása

Elvárások:

• Minimum középfokú végzettség
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
• Alapfokú angol nyelvtudás
• Precíz, pontos, önálló munkavégzés
• Erkölcsi bizonyítvány

Előny:

• Targoncavezetői jogosítvány, vagy gyakorlat

Amit kínálunk:

• Hosszú távú munkalehetőség
• Stabil, megbízható hátterű cég

Munkavégzés helye:

Budapest

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol