Visszaélés Fővizsgáló / Fraud Investigator with Audit background

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.25.
Jelentkezési határidő: 2016.02.27.
Hirdetés azonosító: 1010993

5 éves tapasztalatod van visszaélések vizsgálatában, külső auditban, belső ellenőrzésekben ?
Szeretnéd karrieredet szakmai vezetői, stratégiai pozícióban folytatni?
Folyékonyan beszélsz angolul?

Ha igen, jelentkezz még ma Visszaélési - Kockázatkezelési Fővizsgálónak Magyarország Top 10 cége közé tartozó multinacionális vállalatához !

Feladatok:

- Kapcsolattartás a külföldi Audit csoporttal
- Visszaéléssel kapcsolatban beérkező ügyek fogadása, elbírálása és a megfelelő vizsgáló kijelölése.
- Működési struktúra és hatáskör kialakítása
- Megelőzési stratégiák kidolgozásának támogatása
- A szakterület belső működési szabályainak kialakítása, karban tartása
- A nem hálózati visszaélés körébe tartozó ügyek vizsgálatának összesítése, riportok és statisztikák készítése
- Kis létszámú csapat szakmai vezetésének ellátása (képzés, oktatás, a visszaélés vizsgáló csapat irányítása)

Elvárások:

- Egyetemi/főiskolai végzettség (gazdasági, jogász végzettség előny)
- Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
- 5 év visszaélések vizsgálatában / kockázatelemzésben vagy auditori/ belső ellenőrzési területen szerzett tapasztalat elengedhetetlen
- Belső ellenőri képzettség és tanácsadói területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

- egy újonnan kialakuló osztály szakmai vezetője lehetsz
- egy nagy és biztonságos nemzetközi vállalat tagja lehetsz
- igényes és jól megközelíthető iroda
- versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján