www.cvonline.hu

Virtualizációs rendszer adminisztrátor

  • A hirdetés 1116 napja lejárt
Multinacionális parnterünk számára keresünk virtualizációs rendszer adminisztrátort az infrastruktúráért felelős csapatba. A csapat biztosítja az adatközpontok, vezetéknélküli hálózatok, szerver és adatbázis műveletek zavartalan működését.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladat:
  • Napi szintű virtualizációhoz kapcsolódó feladatok
  • Részvétel a dokumentálási folyamatban
  • Együttműködés a mérnöki és üzemeltető csapatokkal
  • Időnkénti ügyeleti feladatok ellátása

Képzettség típusa: Informatika

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Linux ismerete
  • Perl vagy Python nyelv ismerete
  • Legalább 2 év WMWare technológiákkal kapcsolatos tapasztalat (ESXi, vCenter, VM API, stb.)
  • Informatikai végzettség
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készségek
  • Analitikus gondolkodásmód

Egyéb információ:

  • Hosszú távú, nemzetközi projekt
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Folyamatos továbbképzés, modern technológiák használata

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: B04vra

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika