www.cvonline.hu

VIRÁGPIACI ELADÓ

  • A hirdetés 381 napja lejárt

A Decoration and Design Kft.,

a dekorációs termékek, virágkötészeti kellékek piacvezető nagykereskedése

munkatársat keres

munkakörbe, határozatlan időre, teljes munkaidőbe a szigetszentmiklósi Flóra Hungária Nagybani Virágpiacon található üzletébe.

Feladatkör:

  • vásárlók türelmes, személyre szabott kiszolgálása, tájékoztatása, részükre az üzlet termékeinek kínálása, eladása,
  • a termékek folyamatos kihelyezése, lefogyott áru feltöltése, bolt rendben tartása,
  • pénztár kezelés, pénzkezelés, készletkezelési és kommunikációs eszközök szakszerű használata,
  • áruátvétellel kapcsolatos tevőleges és adminisztratív feladatok elvégzése.

Az ideális jelölt:

  • a kiskereskedelemben szerzett, legalább 1 éves tapasztalattal és szakirányú szakmai végzettséggel rendelkezik,
  • vevőorientált, szívélyesen és hatékonyan kommunikál,
  • önállóan, dinamikusan végzi a munkáját,
  • terhelhető, rugalmas,
  • jól szervezi a saját munkáját, együttműködő.

Amit kínálunk:

  • mozgalmas, hosszú távú munkahely,
  • támogató munkahelyi légkörben,
  • biztos munkahelyen,
  • a munkakörhöz mérten korrekt jövedelem.

Önéletrajzát, motivációs levelét várjuk az alábbi e-mail címen a megpályázott munkakör és Flóra megjelölésével.

Decoration and Design Kft. 2310 Szigetszentmiklós, Kántor u. 5.
Link megjelenítése" target="_blank">
Link megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő