www.cvonline.hu

VIRÁGCSOMAGOLÓ (7040)

  • A hirdetés 973 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Virágcsomagoló

Elvárások:
•min. általános iskolai végzettség (befejezett 8 osztály)
•terhelhetőség

Előny:
•hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Feladatok:
•virágok csokorba kötése
•szalag mellett végzett munka
•csomagolás, matricázás

Amit kínálunk:
•versenyképes bérezés
•heti 25-40 órás munkavégzés

Munkavégzés helye: Sopron

Munkaidő: hétfőtől péntekig 6.00-14.00

Munkába állás időpontja: azonnali kezdéssel

Személyesen a soproni Pannon-Work irodában, 9400 Sopron, Csengery u. 14. Nyitva tartás: H-P 12.00-15.30
Telefonon: 36 70 943 47 67 –es számon Takács Katalinnál
E-mail: E-mail cím megjelenítése

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857