www.cvonline.hu

Villás Targoncavezető - Németország

Munkavégzés helye: Magyarország
Külföld

Németország

Munkavégzés helye: Németország

Munkakezdés ideje: azonnal

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk Németországba több

Villás targoncavezetőt

Az Ön feladatai:

– első – és oldalsó villás targonca kiszolgálása

– áruk ki – és bepakolása

– áruk komissziója

– áruk mozgatása, szállitása

Amit Öntől várunk:

– kommunikációs szintű német nyelvtudás

– ezen a területen szerzett munkatapasztalat

– saját autó bejáráshoz (ha nincs, a munkáltató 100 euró/hó ellenében tud biztosítani)

– önálló munkavégzés

– kommunikációs készség, elkötelezettség, csapatszellem

Amit nyújtunk:

– fizetés: 9,39 Euró Bruttó + 5,00 Euró kiegészítés/munkanap

– heti előleg (150-250 Euró)

– szállás a cég által szervezett

– túlórázási lehetőség

– munkaszerződés

– német munkáltató intézi az adózási és szociális járulékokkal kapcsolatos ügyeket

– szabadság

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!