www.cvonline.hu

Villás targonca vezető

Munkavégzés helye: Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld

Munkavégzés heyszíne: Bayern (Dingolfing, Burgheim, Deggendorf)

Legyen biztos állása akár azonnal a SILVERHAND csapatával!

SILVERHAND vezető munkaerőközvetitő iroda Lengyelországból!

Németországra specializálódott munkaerőközvetitő cég vagyunk, mely szakmunkákra és kisegítő munkákra keres jelentkezőket. Kedvező ajánlatokat nyújtunk jelentkezőinknek megbízható munkáltatókkal, és természetesen szolgáltatásaink 100 % – ban költségmentesek.

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk Németországba több

villástargonca vezetőt

(f/n)

Az Ön feladatai:

– Első – és oldalsó targonca kiszolgálása
– Áruk ki – és bepakolása
– Áruk komissziója
– Áruk mozgatása, szállitása

Amit Öntől várunk:

kommunikációs szintű német nyelvtudás (ellenorizzük telefonos beszélgetés során)

– ezen a területen szerzett munkatapasztalat

– előny saját autó

– önálló munkavégzés

– kommunikációs készség, elkötelezettség, csapatszellem

Ajánlatunk:

Kereset: 9,39 Euró Bruttó + 5,00 Euró kiegészítés/munkanap

– heti előleg  (150-250 Euró)

– Szállás a cég által szervezett

– Túlórázási lehetőség

– Munkaszerződés

– Német munkáltató intézi az adózási és szociális járulékokkal kapcsolatos ügyeket

– Szabadság

– Személyes gondoskodás

Úgy érzi megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az emlitett kondíciókkal?

Küldje el nekünk jelentkezését E-mailben!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!