www.cvonline.hu

Villanyszerelőt keresünk

  • A hirdetés 516 napja lejárt

Szereted a szakmád, jó is vagy benne, mégis nehezen találsz olyan munkahelyet, ahol biztonságban és megbecsülve érzed magad? Amennyiben igen a válasz, illetve az alábbiaknak megfelelsz, várunk családias légkörű, összetartó csapatunkba

VILLANYSZERELŐ

ozícióba:

Feladatok:

  • az áramellátáshoz szükséges vezetékrendszer szerelése/javítása
  • különböző fogyasztók villamos hálózatba történő bekötése

Elvárások:

  • középfokú szakképesítés
  • min. 1 éves szakmai tapasztalat
  • határozottság, önállóság
  • hatékony, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • hosszútávú munkalehetőség bejelentett munkaviszonyban
  • biztos anyagi háttér, kiemelkedő jövedelem
  • rendezett környezet, korszerű felszerelések
  • motiváló vezetőség, vidám, segítőkész munkatársak

Egyéb juttatás:

  • cafetéria
  • szakmai tréningek

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre, folyamatosan várjuk.
A tárgyban kérjük feltüntetni a betölteni kívánt pozíciót: „Villanyszerelő”.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő