www.cvonline.hu

Villanyszerelők

  • A hirdetés tegnap lejárt

Cégünk szakképesítéssel rendelkező, megbizható, munkájukra igényes

villanyszerelőket

keres Németország területére, akár azonnali kezdéssel.

Csapatok jelentkezését is várjuk.

Amit ajánlunk:

  • Német munkaszerződés, hosszútávú együttműködés (bejelentés, biztosítás)
  • Versenyképes órabér és napibér
  • Pontos és biztos fizetés minden hónap 15-ig
  • Utazási hozzájárulás, igény szerint heti előleg kifizetés
  • Karácsonyi- és szabadságpénz a munkaszerződésben foglaltak szerint
  • Fizetett szabadság
  • Munkavédelmi ruházatot is biztosítunk
  • Igény szerint a szállásköltséget is átvállaljuk
  • Német nyelvtudás és saját auto előnyt jelent

Ha ajánlatunk felketette érdeklődését, kérjük küldje el Önéletrajzát és kollégáink hamarosan megkeresik.
Várjuk jelentkezését.

MOD csapat

Pályázata elküldéséhez kérjük kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Helyek Németország
Külföld
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Egyéb hasonló állások Önnek
Villanyszerelő

AMS Personalservice GmbH

Villanyszerelő Cégünk Németország területére vi...
Németország, Külföld

Villanyszerelő - Németország (Referenciaszám: NA-1681)

Man at Work Kft.

Feladatok: Kapcsolószekrények beépítése, szerel...
Külföld, Németország

Villanyszerelő (ipari és általános)

RCP Vermietung Munkaerő-közvetítő Iroda

DOLGOZZON AUSZTRIÁBAN! Villanyszerelőket (ipari...
Ausztria, Külföld