www.cvonline.hu

Villanyszerelő(k) - Németország, Baden Würtenberg-i központ

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1009811

Német partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk (minimum 5 fő) a következő pozícióra: Német munkaviszonnyal, költségmentes szállás biztosításával és kiemelkedő bérezéssel, határozatlan időre
Feladatok:

  • Reptéri, éttermi, irodaházi villanyhálózatok telepítése, kiépítése
  • Karbantartása

Elvárások:
  • Szakirányú végzettség
  • 4-5 éves aktív szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás (B1)
  • Önálló munkavégzés
  • Ápolt, rendezett megjelenés

Juttatások:
  • Munkavégzés helye: Németország szerte Baden Würtenbergi központtal
  • Német alkalmazotti jogviszony, határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaszerződés
  • Ingyenes szállás (egy vagy kétágyas szobában)
  • Előleg kérésére van lehetőség az első két ledolgozott hét után
  • Munkakezdés: 2016 január-február
  • Kezdő fizetés nettó 1500 EUR + műszakpótlékok + szállás

Előnyök:
  • Érvényes jogosítvány, saját gépjármű

Nyelv:
  • Német

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, német és magyar nyelven a megadott e-mail címre! Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat, Krizics Mónikát a következő telefonszámon: +36 70 440 35 98 - munkanapokon 8-12 óráig.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Külföldi munka
Régió