www.cvonline.hu

Villanyszerelő

  • A hirdetés 586 napja lejárt

Fém alkatrészek gyártásával foglalkozó megbízó partnerünk részére keresünk

munkatársakat Budapest 15. kerületébe hosszú távra

Elvárások:

  • szakirányú középfokú végzettség
  • min. 1-3 éves villanyszerelői tapasztalat

Feladatok:

  • Gépek, berendezések javítása és karbantartási feladatok elvégzése.
  • Gépek vezérlésének bekötése, beüzemelése.
  • Elektromos meghibásodások elhárítása.
  • A gépek működéséhez szükséges technológiai hálózatokon végzett javítási, felújítási valamint rendszerfejlesztési tevékenységek, valamint az épület fenntartási munkák elvégzése.
  • Sérült alkatrészek szétszerelése, javítása, összeszerelése.
  • Alkatrészek utánpótlásának igénylése.
  • Karbantartási munkálatok megtervezése, előkészítése.
  • Időszakos karbantartások elvégzése .
  • Műszaki rajzok és tervrajzok olvasása, adott esetben javítása.
  • Kapcsolattartás a gyártással, a üzemvezetőkkel, karbantartókkal, egymás segítése a munkavégzésben.
  • Esetenként egyedi feladatok elvégzése, rajz vagy megbeszélés szerint.
  • Felmerülő problémák észlelése, jelzése.
  • Egyéb projekt jellegű feladatok.

Egyéb:

  • Munkaidő: 3 műszakos, napi 8 órás munkarendben
  • Munkavégzés helye: Budapest 15. kerület
  • Munkakezdés kiválasztás után azonnal

Amit kínálunk:

  • Stabil cég
  • Versenyképes jövedelem

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével!

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő