www.cvonline.hu

Villanyszerelő

  • A hirdetés 706 napja lejárt

MEGATRADER Kft.

keres munkatársat

munkakörbe

Folyamatosan fejlődő és fiatalos csapatunkba keresünk munkájára igényes, tapasztalt, önálló munkavégzésre képes villanyszerelőket.

A munkavégzés helye jellemzően Budapest és környéke, de előfordulhat vidéki munkavégzés is, mely esetén munkáltató fizeti az utazást, a szállást és egyszeri napi étkezést is.

Elvárások:

  • Középfokú szakképesítés
  • Rajzolvasási képesség
  • Megbízhatóság
  • Önállóság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Villanyszerelő végzettség minimum 3 éves tapasztalat
  • Elektortechnikai technikum minimum 3 éves tapasztalat
  • Vagyonvédelmi rendszerszerelő végzettség és igazolvány minimum 3 éves tapasztalat

Előny:

  • Releváns munkatapasztalat
  • Hétvégi munkavállalás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját gépjármű
  • Számítástechnikai jártasság 5 éves tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Azonnali munkakezdés
  • Képzési lehetőségek
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, (amely tartalmaz elérhetőséget és fizetési igényt) lehetséges a megadott emailcímen.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Havi bruttó fizetési keret: 210 000 - 250 000 HUF

Egyéb juttatások:

  • éves bónusz / mozgóbér,
  • bejárási támogatás.

Foglalkoztatás kezdete 2015.11.13. vége:

  • Határozatlan

  • Budapest és Pest megye
  • Kiküldetés igen
  • Napi 6-8 órás

Munkakörülmények: Építőipari munkakörnyezet

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő