www.cvonline.hu

Villanyszerelő

  • A hirdetés 767 napja lejárt

A

K-Power Benelux Kft.

keres munkatársat

munkakörbe.

Külföldi építkezésekre tapasztalattal rendelkező villanyszerelőket keresünk cégünk bővítéséhez.

Saját autó, idegen nyelv előny, de nem feltétel.

Munkavégzés helye:

Nyugat-Európa különböző országai, elsősorban: Hollandia, Belgium, Németország és Dánia

Amit kínálunk:

  • díjmentes kiutazás, szállás és munkába járás
  • hosszú távú, tartós munkavégzés
  • határozatlan idejű szerződés
  • bejelentett munkahely, leadózott fizetés

Önéletrajzát a lentie-mail címre várjuk, az alábbi tárgyi megjelöléssel: "cv-villanyszerelő".